Новини АПІТУ

Підписано Меморандум про партнерство та співробітництво між КТА та АПІТУ

Надіслав: Офіс АПІТУ , дата: ср, 2018-06-06, 12:37

5 червня 2018 року в рамках засідання комітету Китайської Торгової Асоціації (КТА) з питань експортно-імпортної діяльності було підписано Меморандум про партнерство та співробітництво між КТА та АПІТУ. Меморандум підписали: від АПІТУ - генеральний директор Юрій Пероганич, від КТА – виконавчий директор Руслан Осипенко.

М Е М О Р А Н Д У М

про партнерство та співробітництво між Китайською Торговою Асоціацією та Асоціацією підприємств інформаційних технологій України 

Вітаємо ТОВ «Інтелект Груп Україна» — нового члена АПІТУ

Надіслав: Юрій Пероганич , дата: пн, 2018-01-22, 12:16

Логотип ТОВ «Інтелект Груп Україна»Рішенням правління АПІТУ, прийнятим шляхом електронного голосування, 22 січня 2018 в асоційовані члени АПІТУ прийняте ТОВ «Інтелект Груп Україна».

Компанія надає послуги у сфері захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності, протидії виробництву та обігу контрафактної продукції, захисту торгових марок.

Компанія працює на ринку з 2007 року і надає послуги у різних сегментах ринку, охороняючи відомі світові бренди, успішно захищаючи їх від незаконного використання.

Асоціація підприємств інформаційних технологій України обрала нове керівництво і визначила напрями роботи на майбутнє

Надіслав: Юрій Пероганич , дата: ср, 2017-05-10, 21:52

25 квітня 2017 року відбулися Загальні збори Асоціації підприємств інформаційних технологій України.

Збори прийняли Основні напрями роботи АПІТУ на 2017/2018, створили Комітет з розвитку та обрали на два роки новий склад правління та ревізійної комісії.

До Правління увійшли: Борис Белянський, МТІ, Володимир Костенко, ERC , Андрій Панасюк, ІКС-Маркет, Олександр Радченко, Навігатор, Олександра Ткаченко, Епсон, Микола Фабро, Інвестком, Ігор Федченко, SI BIS, Елліна Шнурко-Табакова, СофтПрес.

Вітаємо на сайті АПІТУ!

Уподобайте нас у FaceBook: http://facebook.com/apitu.org.ua