Асоціація підприємств інформаційних технологій України обрала нове керівництво і визначила напрями роботи на майбутнє

Надіслав: Юрій Пероганич , дата: ср, 2017-05-10, 21:52

25 квітня 2017 року відбулися Загальні збори Асоціації підприємств інформаційних технологій України.

Збори прийняли Основні напрями роботи АПІТУ на 2017/2018, створили Комітет з розвитку та обрали на два роки новий склад правління та ревізійної комісії.

До Правління увійшли: Борис Белянський, МТІ, Володимир Костенко, ERC , Андрій Панасюк, ІКС-Маркет, Олександр Радченко, Навігатор, Олександра Ткаченко, Епсон, Микола Фабро, Інвестком, Ігор Федченко, SI BIS, Елліна Шнурко-Табакова, СофтПрес.

До Ревізійної комісії обрані Юрій Гречишкін, НВП Енглер, Андрій Кожан, Карма Діджітал, Ігор Cоболєв-Терещенко, Mobile IT.

Члени правління одноголосно обрали головою правління Елліну Шнурко-Табакову — видавця і громадського діяча.

«У цьому році АПІТУ відзначає 10 років праці в Україні. Ми накопичили великий досвід співпраці як між конкурентами заради розвитку ринків, так і в боротьбі за рівні умови ведення бізнесу. Наступне десятиріччя ми плануємо розпочати енергійно, компетентно та корисно – для наших членів і суспільства в цілому» – зазначила Елліна.

Більш третини компаній АПІТУ взяли участь у підготовці планів розвитку асоціації, що були затвердженні на Загальних зборах. За звітний період до лав АПІТУ вступило 11 нових членів та вийшло 10. Програма розвитку передбачає активну участь кожного у Комітетах та робочих групах. Планується створення комітету інформаційної та кібернетичної безпеки, перезапуск комітету електронної комерції, створення відділів комунікацій та аналітики. Продовжать свою роботу Комітети імпортерів та освіти, що вже довели свою ефективність та важливість активної позиції кожного члена Асоціації.

Довідково: Елліна Шнурко-Табакова — український підприємець, голова та засновник медіахолдингу «СофтПрес», голова експертної ради Військ зв'язку Збройних Сил України та блоґер («Українська правда», Еспресо TV, hiTech). Нагороджена грамотою Верховної Ради України за заслуги перед українським народом «за внесок у розвиток інформаційного суспільства в Україні», нагрудними знаками Начальника Генерального штабу України «За заслуги перед Збройними Силами України» і «Війська зв'язку Збройних Сил України», медаллю ВО «Країна» «За гідність та патріотизм».

Фотогалерея зі зборів за посиланням: http://fb.com/pg/apitu.org.ua/photos/?tab=album&album_id=1337227266365464

 

Вітаємо на сайті АПІТУ!

Уподобайте нас у FaceBook: http://facebook.com/apitu.org.ua