Поради споживачам

Як відрізнити офіційно ввезену техніку Apple від контрабандної

Надіслав: Офіс АПІТУ , дата: пт, 2017-05-26, 12:21

Як відрізнити офіційно ввезену техніку Apple від контрабандної? На жаль, в каналі продажів є велика кількість пропозицій контрабандної техніки під виглядом офіційної або й відкрито контрабандної під приводом економії коштів. Тому при придбанні актуальна інструкція як розпізнати що ж пропонують покупцям продавці і чому це важливо для споживача.

Хоча в силі ще й соціальні, моральні аспекти та інтереси бюджетонаповнення держави.

Як відрізнити офіційно ввезену техніку Sony від контрабандної

Надіслав: Офіс АПІТУ , дата: пт, 2017-05-26, 12:17

Як відрізнити офіційно ввезену техніку Sony від контрабандної? На жаль, в каналі продажів є велика кількість пропозицій контрабандної техніки під виглядом офіційної або й відкрито контрабандної під приводом економії коштів. Тому при придбанні актуальна інструкція як розпізнати що ж пропонують покупцям продавці і чому це важливо для споживача.

Купуйте офіційні продукти SAMSUNG!

Надіслав: Офіс АПІТУ , дата: пт, 2017-05-26, 12:14

Компанія Samsung опублікувала перелік переваг, які отримує споживач, купуючи офіційну техніку.

Високоякісний продукт з гарантією від виробника

Компанія Samsung Electronics постійно працює над вдосконаленням якості своїх продуктів. Кожного року інвестиції в розвиток та дослідження нових технологій сягають сотень мільйонів доларів США, що дає можливість створювати продукти з неперевершеним рівнем комфорту у використанні. Завдяки високій якості матеріалів, що використовуються у виробництві продуктів Samsung Electronics, компанія стабільно утримує лідерські позиції на ринках портативної електроніки, ТВ та мобільних пристроїв.

Официальный и неофициальный iPhone: как не ошибиться при покупке

Надіслав: Офіс АПІТУ , дата: пт, 2017-05-26, 12:11

Важно не ошибиться при покупке устройства. А для этого следует придерживаться следующих рекомендаций от "ASBIS-Украина"

Официальный и неофициальный iPhone: как не ошибиться при покупке

Фото - EPA

В марте этого года в Украине стартовали продажи 4-дюймового iPhone SE, выход которого на рынок предваряет презентацию iPhone 7 осенью 2016 г.

Як українцям підробки продають

Надіслав: Офіс АПІТУ , дата: пт, 2017-05-26, 11:46

Про контрабанду товарів сьогодні вже не просто говорять - про неї кричать і виробники, і дистриб’ютори, іпрофільні експерти. Для Асоціації підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ) боротьба з нелегальним імпортом стала одним з пріоритетних завдань, навколо вирішення якого згуртувались вже найбільші світові виробники IT-техніки та споживчої електроніки, що працюють в Україні.

Вітаємо на сайті АПІТУ!

Уподобайте нас у FaceBook: http://facebook.com/apitu.org.ua